βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 0 0

βαθμολογία

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 0 0

Επαναρχίζει το Πρωτάθλημα

Πρόγραμμα και τηλεοπτικές μεταδόσεις

Συνέχεια αυτό το Σαββατοκύριακο στο Πρωτάθλημα Α’ Κατηγορίας με τους αγώνες της 4ης αγωνιστικής της Β’ φάσης, μετά τη διακοπή που είχαμε το περασμένο Σαββατοκύριακο λόγω του αγώνα της Εθνικής Ανδρών με το Βέλγιο.
Και σε αυτή την αγωνιστική, το πρόγραμμα περιλαμβάνει αμφίρροπες αναμετρήσεις, σημαντικές για τη μετέπειτα πορεία των ομάδων, τόσο στον Α’ όσο και στο Β’ όμιλο.
Στον Α’ όμιλο, ο πρωτοπόρος Απόλλωνας υποδέχεται την Ανόρθωση ενώ το δεύτερο ΑΠΟΕΛ αγωνίζεται εκτός έδρας με την τρίτη ΑΕΚ Λάρνακας.  Οι δύο αγώνες θα γίνουν αύριο Σάββατο και θα αρχίσουν στις 16:00.
Την Κυριακή, στις 18:00 με τον αγώνα του Ερμή με την Ομόνοια ολοκληρώνεται η αγωνιστική στον Α’ όμιλο.
Κυριακή, στις 16:00 θα γίνουν όλοι οι αγώνες του Β’ ομίλου, με την προσπάθεια των ομάδω να αποφύγουν τον υποβιβασμό να κορυφώνεται.
Αναλυτικά το πρόγραμμα, οι τηλεοπτικές μεταδόσεις και η βαθμολογία στους δύο ομίλους:
Α’ όμιλος
Σάββατο, 4 Απριλίου
16:00 Απόλλων – Ανόρθωση (Primetel)
16:00 ΑΕΚ – ΑΠΟΕΛ (Cytavision Sports 1)
Κυριακή, 5 Απριλίου
18:00 Ερμής – Ομόνοια (Cytavision Sports 1)
Βαθμολογία:
1  
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
25
16
4
5
52
29
52
2  
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
25
14
9
2
38
16
51
3  
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
25
13
6
6
47
25
45
4  
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
25
13
4
8
37
26
43
5  
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
25
13
2
10
36
27
41
6  
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
25
11
5
9
31
35
38

Β’  όμιλος
Κυριακή, 5 Απριλίου
16:00 ΑΕΛ – Οθέλλος Αθηαίνου (Cytavision Sports 4)
16:00 Αγία Νάπα – Εθνικός Άχνας (Cytavision Sports 3)
16:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Νέα Σαλαμίνα (Cytavision Sports 2)
Βαθμολογία
1  
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
25
8
11
6
38
30
35
2  
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
25
6
8
11
19
29
26
3  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
25
6
8
11
22
40
26
4  
ΑΓ. ΝΑΠΑ
25
4
9
12
24
44
21
5  
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
25
4
5
16
16
41
17
6  
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
25
3
7
15
14
32
16

το δικό σας σχόλιο

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.