"Ταγκό με τον Καρ-Κείνο" Η Κύπρια Μαρία-Νεφέλη παλεύει για τη ζωή & δίνει δύναμη

Η κοπέλα αυτή έχει αυξημένη ενδοκρανιακή υπέρταση, χρόνια εγκεφαλίτιδα, γλοίωμα στο κεφάλι (είναι είδος όγκου), 4 όγκους στη κοιλιά και πολλά άλλα…

mofakis

26/06/2016>00:17

ευχομαι απο τα βαθη της ψυχης μου γρηγορη αναρρωση με τη βοηθεια του κυριου και θεου ημων Ιησου Χριστου και ολων των αγγελων καιι της Παναγιας μασ και της κορουλλας μου που ειναι κοντα τους,Ακουσα και διαβασα οτι τα ο καρκινος θεραπευεται με την ποση μονον 2,5 λιτρων χυμου καροττων την ημερα, Ο Θεος να σε δυναμωνει

ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Maria Nefeli Demetriou

23/02/2017>06:35

Σας ευχαριστώ από καρδιάς κ. mofakis Θα χαρώ πολύ να διαβάσετε και εσείς το βιβλίο ψυχής μου! Δίνω διαρκή ακατάπαυστο αγώνα επιβίωσης με άνισους πόνους αλλά έχω πίστη αγάπη και ο Θεός μου δίνει δύναμη...!! Σας ευχαριστώ ξανά Ότι θέλετε γράψτε μου στο email μου - mariademetriou@ymail.com ή μπορείτε να με βρείτε και στο προσωπικό μου λογαριασμό στο Facebook με το όνομα μου: Maria Nefeli' Demetriou Με εκτίμηση Μαρία-Νεφέλη Δ.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Marianna

23/10/2015>21:07

Το βιβλίο από πού μπορούμε να το αγοράσω?

ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Maria Nefeli Demetriou

26/10/2015>23:42

Αγαπητή κ Μαριάννα γράψε μου εμαιλ - mariademetriou@ymail.com να σας δωσω πληροφοριες για το βιβλιο και θα χαρω να σας το στειλω με ολη μου την αγαπη με αφιερωση.. μπορειτε να με βρειτε και στο φβ με το ονομα μου - Maria Nefeli Demetriou

ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Δαρζεντα Σοφία

23/10/2015>08:19

Αγγελουδι μου σου στέλνω την αγάπη μου κ τις ολοθερμες ευχές μου πάντα να βγαίνεις νικήτρια σαυτον τον γολγοθα που περνάς. Να ξέρεις ότι δίνεις σε όλους μας υγιής κ μη τεράστια δύναμη κ αισιοδοξία. Θέλω και εγώ το βιβλίο σου λοιπόν οπωσδήποτε. Σε φιλώ κ προσευχομαι για σένα.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Maria Nefeli Demetriou

24/10/2015>03:41

Αγαπητή μου Σοφία γράψε μου εμαιλ - mariademetriou@ymail.com να σας δωσω πληροφοριες για το βιβλιο και θα χαρω να σας το στειλω με ολη μου την αγαπη με αφιερωση.. μπορειτε να με βρειτε και στο φβ με το ονομα μου - Maria Nefeli Demetriou Τα λογια σας συγκινητικα και η μαμα συγκινήθηκε οπως και εγω, ειναι η δυναμη για να προχωρω σε αυτο τον ανισο αγωνα με χαμογελο παντα και οσο εχω διπλα μου ανθρωπους μπορω να παλευω ακομη

ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Δέσπω Κόνιζου-Λοιζιά Πρόεδρος Ενωσης Θεατρικών Συ